DAHA ÇOK EĞLENCE Üyelik sistemi açıldı! En güzel oyunları oynarken sürpriz hediyeler kazanmak istiyorsan Üye Girişi
Reklam
Çirkin Kız Güzelleştirme
Çirkin kıza makyaj yapıp, kıyafetlerini değiştirerek güzelleştirmeye ne dersin? Eğlenceli oyuna yüklenmesinin ardından play butonuna basarak giriş yapabilirsiniz. Bankın üzerinde oturan kız, siyah saçlarını ortadan ikiye ayırmış, gözlerindeki gözlükleri ile durmaktadır. Genç kıza yapacağınız değişikliklere ilk olarak saç rengi ve modeli ile başlayabilirsiniz. Saçlarını değiştirdikten sonra üzerindeki kıyafetini değiştirip hazırlanmış olan elbiselerden birini giydiriniz. Sonrasında ise ayakkabısını, çantasını ve gözlerinde gözlüğü değiştirmelisiniz. Ardından üzerindeki aksesuarları değiştirmeye başlayabilirsiniz. Son olarak makyaj bölümüne geçip gözlerinin ve dudaklarının rengini değiştirmeli ve kızın mükemmel görünmesini sağlamalısınız. Seçimlerinizi yaparken kızın güzel görünebilmesi için renk uyumlarına dikkat etmelisiniz. Çirkin kız güzelleştirme oyununda kontrolü fare ile sağlayabilirsiniz. Kızların ilgisini çeken diğer oyunlara ulaşmak için özel olarak hazırladığınız kız oyunları bölümünü ziyaret edebilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz.
Reklam benzer

Çirkin Kız Güzelleştirme

oyunları
Yorumlar (14)
Leyla BEDELOVA 31 Ocak 2015 oyun harika cinbo boyle oyunlari daha cok yukle Cevap Ver
duygu_ M. 19 Ocak 2015 (oyun harika cinbboo)senin en sevdiğin oyun hangisi dostum :P :D Cevap Ver
remzi A. 10 Aralık 2014 oyun harikaaaaaaaa Cevap Ver
zerda61 18 Kasım 2014 BU TARZ BENİM ♀ Cevap Ver
AYSUN SAAT 15 Kasım 2014 CERENE KATILIYORUM DOGRU SOYLUYOR DEYILMI OYUNCINII Cevap Ver
Nazan DEMIRTAŞ 11 Kasım 2014 Cinbocum,cok guzel bir oyun bu!!!!!! :) Cevap Ver
gülsüm BAŞARAN 12 Eylül 2014 güzel bi oyun Cevap Ver
Hande A. 19 Ağustos 2014 Mükemmel :))) Cevap Ver
Ceren S. 18 Ağustos 2014 Kızların kendilerine çirkin olduğunu söylemelerine dayanamıyorum. Her kız güzel olduğunu bilmeyi hakediyor.

-Harry Styles :) <3
Cevap Ver
EyLüL A. 18 Ağustos 2014 Ayyy teşekkürlerrr Esmanur T. 18 Ağustos 2014 çok saol yhaaaa damla BEYINCI 21 Temmuz 2014 güzel oyun Cevap Ver
Reklam
tadya.com kız oyunları