Genç Kız Cilt Bakımı Oyunu

Genç Kız Cilt Bakımı

Kızlar için hazırlanan yepyeni bir cilt bakımı oyunu ile yeniden karşınızdayız. Eğlenceli ve renkli oyunda, karşınıza gelen genç kızın cilt bakımını yapacak ve onu eskisi gibi güzelleştirmeye çalışacaksınız. İşlemlere ilk olarak kızın, yüzüne bakım kremleri uygulayarak başlayacaksınız. Uyguladığınız her kremin ardından, kızın yüzünü yıkamalı ve sivilcelerin yok olmasını sağlamalısınız. Ardından kızın yüzüne maske uygulayıp, kaşlarını alacak ve cilt bakımı bölümünü başarılı bir şekilde tamamlayacaksınız. Ardından geçtiğiniz bölümde, kızın makyajını yapacak ve kusursuz görünmesini sağlayacaksınız. Makyajın ardından sol kısımda bulunan kıyafet şeklindeki butona tıklayacak ve giydirme bölümüne geçeceksiniz. Giydirme bölümünde, kızın saç şeklini, kıyafetini ve takılarını belirleyeceksiniz. Bu noktada tercih yaparken dikkatli olmalı ve uyumlu seçimler gerçekleştirmelisiniz. Aksi halde kız yaptığınız tercihleri beğenmeyecek ve mutsuz olacaktır. Bölüm içerisinde tüm seçimleri yaptıktan sonra '' show '' seçeneğine tıklayıp, kızın son halini görebilir ve oyunu sonlandırabilirsiniz. Eğlenceli ve renkli oyunun tüm kademelerinde kontrol mouse ile sağlanmaktadır. Genç kız cilt bakımı oyununda iyi eğlenceler dileriz.

benzer Genç Kız Cilt Bakımı oyunları

yorumlar (12)
Elif C. 19 Eylül 2015 bu oyunu ne kadar oynasamda bıkmıyorum Cevap Ver
elacik K. 14 Temmuz 2015 tamam cinbo supersin:) Cevap Ver
elacik K. 13 Temmuz 2015 ben yeni geldim bana puan kazanmayi ogyetirmisin cinbo Cevap Ver
oyuncini 13 Temmuz 2015 Hoşgeldin. Puan kazanmak için yorum atıp oyunlar oynaman gerekiyor dostum :) elacik K. 13 Temmuz 2015 super bir oyun cinbo iyiki varsin Fidan ISMAYILOVA 20 Haziran 2015 harikaaa)))))) Cevap Ver
Eda TEKDEMIR 5 Mayıs 2015 süpperrrrrrrr Cevap Ver
azerikizigulay 17 Nisan 2015 fena deyil ama daha gercekci kuafor oyunlar yaparmisin oyuncini:(
daha gercekci istediyim gibi sekiller vere bileceyimiz.sac kesimi yapib sonda gercek elbiseler falan giydirmek yani o tarz oyunla tsk:):)
Cevap Ver
sinem ÇELIK 27 Şubat 2015 oyunların çok güzel oyuncini :) her zaman böyle devam et :) Cevap Ver
gamze KARATAŞ 20 Ocak 2015 oyuncini tşk ederi mütiş oyunlar var Cevap Ver
meryem HUDUK 19 Ocak 2015 güzel oyun Cevap Ver
Ecem TUTKU 19 Ocak 2015 muthişin otesi Cevap Ver
tadya.com kız oyunları